Úvod


Odkaz na archivZábava->Vtipy, sranda, prdelky...
Klíčová slova: Vtipy, sranda, vtipné, zábava
Určeno pro: Netýká se techniky


V tomto tématu je 4319 příspěvků

[Předchozí] | [Další]
 
7.06.12 - 18:24 KurvikCv [odepsat]
1
-0
1
To Pajka Vrakař: jen Ti asi chybí trochu úcty ke starším,potrefenej husáku.Ne každej tady na fóru je Tvůj vrstevník.O tohle mi šlo,ne o nějakou místní příslušnost,takže asi tak.

 
7.06.12 - 16:24 Pavel JHB [odepsat]
To habr: Nekdy na srazu u piva si vzpomente. Budu vam vypravet jak jsem byl prozmenu v Prahakove akterem podobne situace ja, coby rodily prazak z P2 na P6 bydlici, ale s W353 opatrenym znackou JHB 54-61

 
7.06.12 - 16:07 Killer Koly [odepsat]
To Zuziiik: vetsinou zkoncim u te zenske pomoci

 
7.06.12 - 15:04 Zuziiik [odepsat]
2
-0
2
nou cement
PŘÍLOHA (obleceni.jpg)

 
7.06.12 - 13:56 habr [odepsat]
2
-0
2
To Pajka Vrakař: Ano, v Brně máme Nejvyšší soud a ten nás chrání, například zákonem o ochraně osobnosti a poskytování informací. Blinkr podle zákona o informacích dávat nemusím, je to jen moje soukromá věc kam jedu, pojedu a jaký mám budoucí úmysl. Navíc máme svobodu pohybu v celém Shengenu, takže až přijedu do křižovatky tak se svobodně rozhodnu kam pojedu a tak nemuhu předem poskytovat klamavou informaci blinkrem. Až se ověří zkušební provoz neblikat u vozidel s Béčkem, tak se to potom legislativně nařídí v celé republice. A protože neblikáním spalujeme méně energie, tak je v Jihomoravském kraji nejdažší PHM, taková satisfakce aby erár nepřišel zkrátka. Kapišto?

 
7.06.12 - 13:44 habr [odepsat]
To mamča: Myslím, že rivalita Praha / Brno, Čechy / zbytek státu nebo Sparta / Slavie je zdravá a potřebná do té doby, než přeroste v agresi. To potom jsem schopen hájit i Pražáka v Brně. Jistě víte jak to s tou rivalitou myslím. To by potom i nápis na mostě od Kooperativy týkající se dálnice D1 na Moravu musel Pražáky urážet.
S těmi novými RZ kde se nepozná okres mne to taky štve a až budou ty snobské tak se mi uleví, aspoň budu vědět s kým mám tu čest. Kamarád policista mi jednou řekl, že značky typu BM 99-99 nebo podobné jsou vlastně nevýhodné, každý na ně podrážděně reaguje a dobře se pamatují. U takového přestupku policajt předpokládá, že má řidič někoho na dopravce, tak se nesnaží psát protokol ale vybrat pokutu na místě.

 
7.06.12 - 13:33 mamča [odepsat]
[e-mail]
To habr: Jasně, já si to neberu osobně. Ono s těmi RZ je to stejně guláš. Už docela dlouho se podle RZ nezjistí, kdo je odkud, a teď ještě přibydou ty nové pěti, nebo desetitisícové značky, kam si každý sebestředný tvor nechá napsat, co ho ráno po opici napadne.
Mít jako Pražák "venkovskou" značku, považuju za výhru. K "venkovanům" jsme všichni tolerantnější.
Nebo u nás v ulici má děvče vedle nálepky "Z" (jako začátečník) ještě nápis "...a vařit taky neumím !"
Té projde úplně všechno.

 
7.06.12 - 13:27 Pajka Vrakař [odepsat]
1
-2
-1
To mamča, KurvikCV: Přesně to jsem čekal a proto jsem tu poznámku připsal. Nevadí mi vtípky na Moraváky, Pražáky, Ostraváky či Slováky. Když je to vtipné, tak se tomu prostě jednoduše zasměju. Nejsme žádné zněpřátelené národy, tak nevidím důvod, proč by cokoli takového mělo někoho urážet. Ten dodatek příběhu neshledávám nikterak jízlivý, pouze vtipný. Ze srandy Pražákům říkávám, že jsem z Asie, žádného krajana poblíž to nikdy neurazilo a všichni to vždy pochopí. Tak mi cvakněte ještě pár špatných hodnocení, co by blbcovi z Moravy, který vás převelice urazil. No a s tou potrefenou husou je to pravda.

To habr: Brňáci zase neví, k čemu slouží blinkry, nebo si na ně vzpomenou až když jsou vecpaní v druhém pruhu nebo křižovatce.

 
7.06.12 - 13:18 habr [odepsat]
2
-1
1
To mamča: To nebylo myšleno nijak zle, mimopražský motorista ví, že jak je na značce Áčko, tak za volantem bude agresor a nafoukanec i kdyby byl z Moravy, protože Áčko na SPZ opravňuje k samolibosti a neurvalosti obecně. To Pražák neposoudí a nepochopí, vlk vlka nesežere. Tak jako řidič z Vyškova dělá zmatky na semaforech, tak Axy vyvolává problémy, tak to prostě je.
Navíc, já nejsem autorem článku, ale jsem postižen tzv. Moravským obranným patriotismem. My za to nemůžem, máme to prostě v genové výbavě již po narození. Pámbu zaplať, že je vláda v Praze a ne v Brně, to by jsme byli na tapetě taky. V Praze jsou i dobří řidiči a nemusí nutně mít jinou značku než A, jsou tam i dobří lidé, mám tam i přátele, ale obecně je to stát ve státě kde platí jiná pravidla než ve zbytku republiky (viz Janoušek, Bárta, nebo zastupitel co vytlačil jiného ze silnice s tragickými následky, to by jim jinde neprošlo).

 
7.06.12 - 11:33 STK doktor5ko [odepsat]
2
-0
2
Prečo je v GPS navigácii vždy ženský hlas a nie mužský? Odpoveď je stručná a jasná:
Lebo keď podľa takejto navigácie zablúdiš, tak to odbiješ slovami: „No jasné, ženská – čo tá vie o mapách?“

 
7.06.12 - 11:32 KurvikCv [odepsat]
6
-2
4
To Pajka Vrakař: no vidíš...a máme tu důkaz že i mimo Prahu existují blbci...

 
7.06.12 - 11:29 mamča [odepsat]
[e-mail]
1
-2
-1
To Pajka Vrakař:
Jasně, Moravák se ozval....

 
7.06.12 - 11:21 Pajka Vrakař [odepsat]
2
-7
-5
To mamča: Jsem čekal, že se nějaká potrefená husa ozve a začne hájit pražáky jako kosmpolitní společnost.

 
7.06.12 - 11:20 duroplast [odepsat]
1
-1
0
To mamča: Jo a jeste bych opravil drobnou zemepisnou nepresnost, Valassko je v Rumunsku a za Kolinem zacina Asie.

 
7.06.12 - 11:06 mamča [odepsat]
[e-mail]
3
-0
3
To habr: Příhoda je to hezká, moc jsem se nasmála a tomu hlupákovi to škodolibě přeju.
Jen bych prosila, aby ke každému hlupákovi nebylo imlicitně přiřazováno slovo "Pražák", jen proto, že měl pražskou RZ.
Je pravda, že celá republika má necelých 11 miliónů obyvatel, z toho něco přes milión bydlí v Praze. (Mmch. každý druhý "Pražák" je z Moravy )
Je tedy pochopitelné, že výskyt debilú na metr čtvereční je v Praze značně větší, než v Horní Dolní.
Rovněž značná část firem má své ústředí právě v Praze, ačkoli jinak působí kdekoli jinde v republice a jejich firemní auta (převážně Octavie) mají tedy pražskou RZ.
Tolik na vysvětlenou od rodilé "Pražandy" jezdící připos.aně na každé 40tce podle předpisů.

 
7.06.12 - 01:37 habr [odepsat]
6
-0
6
Tohle mi přišlo mailovou poštou, pobavilo mne to a tak se s Vámi podělím. Pro ty co neměli z vlastivědy zrovna jedničku - Valašsko je část relativně malá Moravy, pro Pražáky však začíná Valašsko od Kolína na východ.


Pražští řidiči, bacha na Valachy!
Popíšu Vám příhodu, která se mi ještě dnes jeví jak z povedené komedie.
Jel jsem (Felicií 1.3Mpi) do Vsetína. Přede mnou jela tatáž Felda, jen jiné barvy a se vsetínskou značkou. Řidič přede mnou jel zhruba stejným tempem, jaké jsem měl naplánováno i já, takže nebyl žádný důvod jej předjíždět. Byl hic, měl jsem pootevřená na 5 cm všechna okna (chová se to jak kabriolet) a navíc jsem silný kuřák, takže otevřené aspoň jedno okno mít musím. Zezadu se ozvalo zařvání gum, zablokovaných na asfaltu a pohledem do zrcátka jsem zjistil, že se mi do kufru chce vlepit už zepředu důkladně otuněná oktávka s pražskou značkou. Tmavá skla, ohulené xenony a řev točeného motoru, jen jen vystřelit.
Lehkým dotekem na brzdový pedál jsem mu dal najevo, že hodlám zpomalit, ať mě může předjet, když má tak napilno. Sundal jsem nohu z plynu, lehce přibrzdil a vysloužil si za to vzteklé troubení oktávie. Vzápětí - bez blinkru či jiného varování - následovala blesková akcelerace a schytal jsem takovou myšku, že jsem tentokrát musel na brzdu fakt dupnout. Zanadával jsem si - prase jedno pražácký - a jelo se dál.
Vzápětí něco podobného řidič oktávie provedl i řidiči Felicie, co jela přede mnou. Vzteklé troubení, myška a jelo se dál. Před námi všemi jel extralongvehikl a toho si netroufl předjet ani pražák, byl to i na něj dost nepřehledný úsek a vehikl navíc valil aspoň devadesát.
Sešli jsme se tedy pospolu na křižovatce ve Vsetíně a co čert nechtěl - i na dolním malém rondlíku a poté na parkovišťátku u kulturního domu - mimochodem přes silnici sídlí PČR.
Co se dělo pak, mi musela zčásti doplnit manželka, protože já byl smíchy úplně grogy.
Pražák z oktávky, mladík cca dvacetiletý, oháklý v Bossu vystartoval z mašiny, kvokl centrál a vběhl přímo do náruče asi pětačtyřicetiletého řidiče Felicie přede mnou, takto Valacha jak Radhošť. Slyšel jsem jen: „Ááá, pocem ty sviňo, já ťa naučím, jak sa jezdí!“ a uvalil mu dvě takové, že se mladík i s Bossem váleli v prachu parkoviště. Mladík vřískal „pomóóc, přepadení“, Valach si ho nevšímal, cosi ještě zavrčel a měl se k odchodu. Nato mladík vyskočil jak čertík z krabičky ze země, přihnal se k Valachově Feldě a začal do ní zběsile kopat. Valach se otočil, Pražák poodskočil bokem, aby zas nějakou nechytil. Ten ďábelský výraz ve Valachových očích si budu pamatovat nadosmrti. Pomalu přišel ke své okopané Feldě, odemkl kufr, vytáhl motorovou pilu Husqvarna tak velkou, že jsem tak velkou lištu snad ani neviděl, nastartoval, ani nečekal až se zahřeje (možná jel z práce) a zručně, bez škrábnutí okolí uřízl pražákovi masivní zadní tuningové křídlo. Zhasl pilu, uložil do kufru a prohlásil: "Třeba ti to včíl tak rychlo nepojede, hňupe" a odešel. Pražák se složil na obrubník - viděli jsme to oba, já i žena, mám svědka - brečel jak malé děcko, když se mu rozbije nejmilejší hračka.
Dodnes - aniž by to okolí chápalo - se s ženou řehtáme jak blázni, když někde zaslechnem motorovou pilu...
Jaké z toho plyne poučení či závěr? Nevím, ale to, co ten Valach udělal (ač to bylo bezpečně mimo zákon), mi bylo velmi sympatické a možná by si Pražáci měli na Valašsku dávat většího majzla, Valašsko je surový, drsný kraj, kde to lidé nikdy neměli ani s prací, ani se živobytím moc jednoduché a i jejich reakce jsou takové přímočařejší. 
6.06.12 - 22:52 KurvikCv [odepsat]
Stojí slepej cikán na přechodu na červenou a slyší:
ťuk..........ťuk.........ťuk..........ťuk..........ťuk
Na druhý straně stojí nácek a dělá:
ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk

 
6.06.12 - 11:12 Pavel JHB [odepsat]
2
-0
2
SMS:
"Zajdeme na COLU?"

Odpověď:
"Ty vole, já nechápu, jak můžeš v tak jednoduchém slově jako je PIVO, udělat 4 chyby!!!"

 
6.06.12 - 11:11 Pavel JHB [odepsat]
1
-0
1
Opýtali sa deti, čo znamená slovo kurva...

Estera, 8. r.: Kurva je tá, ktorá nevie zaparkovať. Aspoň podľa ocka...
Miško, 6 r.: Kurva je Sparta, lebo otec vždy hovorí: "Kurva Sparta, kurva Sparta", hoci neviem, čo je to Sparta, ale asi tiež nejaké neslušné slovo...
Žofka, 6 r.: Kurva? To je neslušné slovo, čo vyslovuje otecko, ak mu nejde počítač.
Peťo, 7 r.: Kurva je taká teta, ktorá spáva s takými ujami, ktorí nedokážu spať sami, lebo sa boja tmy.
Zorka, 6 r.: Kurva je tá, ktorá je veľmi vymaľovaná a nemá peniaze na šaty, preto stojí pri ceste a od ujov šoférov si pýta na šaty peniaze.
Petra, 6 r.: Kurva je taká teta, ktorá pracuje iba večer, lebo vtedy chodia oteckovia z práce unavení, a ona s nimi debatuje... Aj ja by som chcela byť niekedy kurva...
Milan, 4 r.: Kurva je pes u susedov, lebo šteká nadránom, oco je nazlostený a vravieva, že zavraždí toho kurva psa. Podľa mňa kurva je nejaký pes, ako napríklad fúzač, len je hlučnejší...
Brigitka, 7 r.: Kurva je taká teta, ktorá sexuje za peniaze. Viem to, lebo som sa opýtala otecka. Ale neviem, čo to je a ako treba sexovať, lebo ocko mi to už nepovedal...
Vierka, 5 r.: Kurva je naša teta, lebo mamička vravieva, že už zase príde tá kurva si požičať peniaze, a vtedy vždy príde naša teta...

 
5.06.12 - 14:40 STK doktor5ko [odepsat]
2
-0
2
"Pepo, pojď se mnou na koncert, mám dva lístky, zpívá Vondráčková."
"Dneska nemůžu, dneska hraje Novák."
Potkají se opět za měsíc.
"Nazdar Pepo, pojď se mnou na koncert, mám dva lístky, zpívá Neckář."
"Dneska nemůžu, dneska hraje Novák."
Opět se potkají za půl roku.
"Nazdar Pepo,mám dva lístky na koncert Gotta, pojď se mnou."
"Dneska nemůžu, dneska hraje Novák."
"Pepíku, prosím Tě, copak hraje ten Novák?"
"Copak já vím, ale když hraje, tak já mu šukám starou!"

 
5.06.12 - 08:04 Šany [odepsat]
2
-0
2
Protože ceny benzínu a nafty šly tak moc nahoru, nechal jsem si auto předělat
PŘÍLOHA (benzinpreis.gif)

 
2.06.12 - 22:30 KurvikCv [odepsat]
1
-0
1
Lékař: "Jak často souložíte?"
Pacient: "Tak dvakrát do týdne!"
Lékař: "To není kdovíco...!"
Pacient: "No, na katolického kněze z malého města.."

 
1.06.12 - 12:03 Bastr [odepsat]
[www]
1
-0
1
Víte kdo vymyslel pohlavní orgán ženy ??
Stavař.
Jedině stavař vymyslí u zábavního parku kanalizaci.

 
31.05.12 - 16:29 habr [odepsat]
2
-0
2
Fakt jo, funguje to bezvadně, ale zkusil jsem zadat jiné politiky, a ty mi to bohužel neukazálo Litoměřicích, ani na Pankráci a ani v Bohunicích, asi je někde chyba.

 
31.05.12 - 14:25 valmatČZ [odepsat]
[e-mail]
To Pají: funguje

 
31.05.12 - 13:26 Pají [odepsat]
To Andre: A už to nefunguje - škoda...

 
31.05.12 - 13:10 Pají [odepsat]
To Andre: Vazební věznice Litoměřice - móóóóóc hezký

 
31.05.12 - 12:30 Ori [odepsat]
To Andre: Restaurace ve Werdenu v Německu? Nechapu vtip...

 
31.05.12 - 12:18 Andre [odepsat]
3
-0
3
Zadejte si na www.mapy.cz hledat "David Rath" a koukejte co vam to najde

 
28.05.12 - 13:24 Zuziiik [odepsat]
2
-0
2
Sedí vejce a slepice v čekárně u psychiatra a z ordinace vykoukne sestřička:
– Kdo z vás tu byl první?
– Jdi do prdele!:-D

[1-30]   [31-60]   [61-90]   [91-120]   [121-150]   [151-180]   [181-210]   [211-240]   [241-270]   [271-300]   [301-330]   [331-360]   [361-390]   [391-420]   [421-450]   [451-480]   [481-510]   [511-540]   [541-570]   [571-600]   [601-630]   [631-660]   [661-690]   [691-720]   [721-750]   [751-780]   [781-810]   [811-840]   [841-870]   [871-900]   [901-930]   [931-960]   [961-990]   [991-1020]   [1021-1050]   [1051-1080]   [1081-1110]   [1111-1140]   [1141-1170]   [1171-1200]   [1201-1230]   [1231-1260]   [1261-1290]   [1291-1320]   [1321-1350]   [1351-1380]   [1381-1410]   [1411-1440]   [1441-1470]   [1471-1500]   [1501-1530]   [1531-1560]   [1561-1590]   [1591-1620]   [1621-1650]   [1651-1680]   [1681-1710]   [1711-1740]   [1741-1770]   [1771-1800]   [1801-1830]   [1831-1860]   [1861-1890]   [1891-1920]   [1921-1950]   [1951-1980]   [1981-2010]   [2011-2040]   [2041-2070]   [2071-2100]   [2101-2130]   [2131-2160]   [2161-2190]   [2191-2220]   [2221-2250]   [2251-2280]   [2281-2310]   [2311-2340]   [2341-2370]   [2371-2400]   [2401-2430]   [2431-2460]   [2461-2490]   [2491-2520]   [2521-2550]   [2551-2580]   [2581-2610]   [2611-2640]   [2641-2670]   [2671-2700]   [2701-2730]   [2731-2760]   [2761-2790]   [2791-2820]   [2821-2850]   [2851-2880]   [2881-2910]   [2911-2940]   [2941-2970]   [2971-3000]   [3001-3030]   [3031-3060]   [3061-3090]   [3091-3120]   [3121-3150]   [3151-3180]   [3181-3210]   [3211-3240]   [3241-3270]   [3271-3300]   [3301-3330]   [3331-3360]   [3361-3390]   [3391-3420]   [3421-3450]   [3451-3480]   [3481-3510]   [3511-3540]   [3541-3570]   [3571-3600]   [3601-3630]   [3631-3660]   [3661-3690]   [3691-3720]   [3721-3750]   [3751-3780]   [3781-3810]   [3811-3840]   [3841-3870]   [3871-3900]   [3901-3930]   [3931-3960]   [3961-3990]   [3991-4020]   [4021-4050]   [4051-4080]   [4081-4110]   [4111-4140]   [4141-4170]   [4171-4200]   [4201-4230]   [4231-4260]   [4261-4290]   [4291-4319]   
Přidat nový příspěvek
Jméno : *
WWW :
E-mail :
ICQ :
Text : *
Jsou povoleny tagy <b>, <i>, <u>, odkazy pište ve tvaru www.neco.xxx nebo http://www.neco.xxx
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20*
[Další smajly]Autoklub Trabant Brno
© 2005-2020 by Martin, sponzored and managed by Tomáš
Prosím o dodržování pravidel stránek.
loadtime : 0.695882, 10.08.20 - 07:05:52, uptime : 197 dnů 2 hod 38 min, volné místo : 7613 MB
<- srpen
2020
->
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Volby
Přihlásit se

Přihlášení lidé
carlik
Pawlick