Úvod


Odkaz na archivZábava->Vtipy, sranda, prdelky...
Klíčová slova: Vtipy, sranda, vtipné, zábava
Určeno pro: Netýká se techniky


V tomto tématu je 4313 příspěvků

[Předchozí] | [Další]
 
10.05.19 - 20:31 Hreny [odepsat]
[e-mail]
To Zahajskej: Súhlasím, v Husoviciach v Brne tak isto úplná katastrofa, ono problém je, že je úplne jedno, ako na hovno budú tie služby poskytovať, nemajú žiadne priame následky, nedá sa nikde poriadne sťažovať, ničoho sa neboja.

Keby takto fungoval súkromný dodávateľ, do pol roka nemá zákazky.

 
10.05.19 - 16:14 Zahajskej [odepsat]
[e-mail]
1
-0
1
To habr: Pošta je ve vedlejší vsi, otevřeno úterý-pátek 8-16, v pondělí do 17. V 8 jsem v práci, před pátou se nestíhám vracet. Pro koho mají otevřeno? Pro těch pár důchodců? Doručovatelku zrušili, prý byla drahá. Tak sem přijede jedno auto ráno s novinama, druhé dopoledne s poštou, odpoledne třetí s balíky. V tom druhém sedí dvě ženské. Asi je to levnější? Poslední jejich kiks, zásilka do vlastních rukou uložená na jiné poště, o 8 km dále. Jenže zásilka tam nebyla, jen se kdosi spletl. Takže jsem si udělal kolečko mezi oběma poštami, abych se zásilky dopátral. Na obou poštách bez omluvy. Poštovní pobočku chtěli zrušit. Jen proto, že je v budově OÚ, který nechce nic za nájem, žije dál.
Jak psal Habr, zrušit, vedení zavřít, služby předat soukromým firmám.

 
9.05.19 - 23:50 habr [odepsat]
1
-0
1
To KurvikCv: To Čouda: Gratuluji a závidím Vám, já žiji ve městě kde je přes 30 poštovních úřadů a kde si pošta dělá co chce a ne to, za co vybírá nekřesťanské poštovné. Raduji se z každé nové konkurence ČP a doufám v její brzký zánik.

Dnes je situace taková, že doručovatelek je tak málo, že chodí jen dvakrát v týdnu a zbylé dny chodí v jiných rajónech a protože se jí listovní zásilky nahromadí, tak jen vhazuje lístečky k vyzvednutí na poště. Dokud nosily (u nás výhradně ženy) důchody a peníze za složenky, tak byly ochotné, usměvavé a zvonily dokud se nedozvonily, protože bylo dýško, teď peníze nenosí, tak to mají v paži. Naše rekonstrovaná pobočka má 5 okének a ještě nikdy nebylo otevřených víc jak 3, přitom jedno je jen balíkové, tam si stoupne prodejce e-shopu na dvě hodiny, k listovnímu ženská z podatelny a k poslednímu firma na ověření 10ti listin a pro ten den je pošta nevyužitelná.

Musím ale kladně ohodnotit, když mi pracovnice za přepážkou nabídne po půlhodinovém čekání ve frontě 3 druhy losů, dále dva druhy pojištění a co nejvíc oceňuji, je možnost koupit omalovánky, pastelky, penál ale i různé klíčenky a jiné potřebné cetky, doporučil bych rozšířit sortiment o křovinořezy a hudební nástroje. To je pak vlastně 19 korun za obyčejný dopis a 48 za doporučený dopis skoro zadarmo.

Poštu jako státní podnik placený krom z poštovného ještě z našich daní zavřít trvale, jejich vedení také, ale na tvrdo a udělat z toho komerční firmu, aby se na svůj zisk museli snažit a ne žít ze státních zakázek (obsílky z FÚ, soudů, PČR, a různých institucí které povinně musí jejich služby využívat.

Lituji, ale pro tento úřad nemám slova chvály.

 
9.05.19 - 20:19 Čouda [odepsat]
[e-mail]
To habr: Upřímě řečená já jsem s Českou poštou spokojený, nikdy se mi při přepravě nic neponičilo (což třeba u PPL se stalo) vždy bylo vše doručeno včas s pošťákem fajn domluva za mě teda spokojenost

 
9.05.19 - 20:11 KurvikCv [odepsat]
1
-0
1
To habr: s českou poštou asi jako jeden z mála nemám problém. Žiju v 50 tisícovým městě kde je cca 5 pošt. Spádově patřím do menší sídlištní pobočky. Jednou jedinkrát se mi stalo,že jsem byl doma a ve schránce jsem měl lístek nezastižen...stačil telefonát na vedoucí pobočky a od té doby bez problémů. Zařídil jsem si poštovní kartu..nemusím vyplňovat podací lístky atd. + je tam židovská sleva na SIPO a balíky. Až do daleké Asie (rozuměj severní Morava) jsem posílal třetí dveře na VW Lupo..zabalené jen do folie a bublinek za cca 200 Kč...podruhé zabalené v krabici od předního okna - podle tabulek nadrozměr a poštovné 300,- Obojí došlo v pořádku,včetně okna. Veškeré možné zásilky řeším přes ČP... objednal jsem si pneu..bohužel už nebyla možnost přepravy ČP - balík na poštu...tak jsem se musel o svačinový pauze po městě nahánět s kurýrem DPD. Pro mě je pošta ideál...nechci trávit čas mezi 8-18h aby mě doma zastihnul kurýr, tak si nechám balík poslat jako balík na poštu (židovsky levnějš) a vyzvednu si cestou z práce. Pro mě je pošta na prvním místě...super jednání na malý pobočce. S kartou Pošty pohodlí a nižší poštovný, možnost balíku na poštu,což je pro mě přijatelnější než honit kurýra. Ceny neřeším až tak moc - poštovný platí kupující.

 
9.05.19 - 20:10 Hraboštraboš  [odepsat]
1
-0
1
Přidám ještě svůj zážitek z živnostenského úřadu, svědčící o uvažování českých úředníků.
Náhodou se zjistilo, že můj živnostenský list se stal aktivním, mimochodem před 14 lety, aniž by o tom někdo věděl a úřad práce to náhodně objevil, že jsem vlastně podnikatel. Vydal jsem se tedy znova živnost přerušit a podepsat, že jsem nepodnikal. Úřednice znova "podnikání" zastavila, prý do roku 2099. Z blbosti jsem se zeptal, jestli pak budu muset opět přijít živnost přerušit. Bylo i řečeno toto: "Rozhodně pak přijďtě a spolu už něco vymyslíme!". Pro úplnost dodávám, že pokud bych se dožil, bylo by mi 120 let. Ale jejich optimismus mě těší!

 
9.05.19 - 18:56 Kocour [odepsat]
To Hraboštraboš : já tam pracuju do těď.

 
9.05.19 - 12:37 Hraboštraboš  [odepsat]
To Zahajskej: Souhlas, já tam chvíli pracoval.

 
9.05.19 - 07:56 Zahajskej [odepsat]
[e-mail]
2
-0
2
To Kocour: Pošta nemá lidi, protože h...no platí. Je to stát ve státě se svými pravidly, přebujelou administrativou, kdy se živí zbytečný úřednický aparát a na řadovè zaměstnance se pak nedostávají peníze. A jejich logika, že lidi málo posílají, tak musíme zdražit, funguje jen u nás a možná na Balkáně.

 
8.05.19 - 19:14 Kocour [odepsat]
To vana: ale bohužel nevíte i druhou stranu věci...pošta nemá lidi a máme nejniží nezaměstnanost(tudíž není odkud brát)a snaží se to vykompenzovat delší dobou dodání...a rozměr/váha...sám ty balíky přepravuji...a nejvíc na tom vydělává Ferona a podobní,balík 15x15x5cm váží i 40kg!!! A zaplatí za to do 100,-,dříve by zaplatili cca 250,-...

 
8.05.19 - 17:04 vana [odepsat]
[e-mail][ICQ]
To habr: bohužel je to žalostná pravda nikoli vtip pošta je nefungující a předražená

 
8.05.19 - 15:00 habr [odepsat]
2
-0
2
Praxí neověřeno, došlo mi to v poště a jeví se mi to jako přínosné této bohatě zasílající komunitě, proto to dávám aspoň sem.

Jak známo, od 1.3.2019 zavedla česká pošta nový ceník pro doručování balíků. Neplatí se již podle váhy, ale od nejdelší strany balíku v cm. Pak se Vás ještě slečna za přepážkou zeptá: chcete to doručit do dvou dnů? Příplatek 60.- Kč! Chci tam dát ještě "křehké", říkám. Slečna promačká balík a řekne, že to nějaké měkké, to vám tam nemůžu dát, a na námitku, že je to obložené molitanem si stále trvá na svém. Nakonec jsem to nechal odeslat s rizikem případného poškození. Takže balíček o rozměru cca 60x40x30cm váha cca 4kg vyšel na cca 250.-Kč. Přijel jsem nasraný domů a začal pátrat na internetu a našel! DPD, na stránkách https://www.uspornybalik.cz/vyplníte formulář odesílatel/příjemce a tato firma si balík u vás vyzvedne a doručí následující den, nevyplňujete žádné podací lístky, žádná cesta na poštu, žádné rozčilování, a to vše za jednotnou cenu 114.-Kč do 20 kg s pojištěním do 6000.-Kč a za příplatek 5.-Kč do 25000.-Kč! Od té doby jsem odeslal v pohodě již několik balíků a Česká pošta mi může políbit prdel.

 
9.04.19 - 21:40 Zahajskej [odepsat]
[e-mail]
Cikán ukradne několik kondomů s příchutí, doběhne domů a už od dveří volá:
"Hej, Eržika, zahrajeme si takovou vzrušující hru. Budeš hádat, s jakou příchuťí mám kondom."
Dežo zhasne a Erža po chvíli: "...Niva?!"
"Dylino, ješte ho nemám nasazenej!"

 
5.04.19 - 13:42 Zahajskej [odepsat]
[e-mail]
Zemřel profesor matematiky a rodina mu dala vytesat na náhrobní kámen:

"S tím nepočítal."


 
1.04.19 - 14:32 Myslivec [odepsat]
To Killer Koly: já to mě ráno v mejlu 4x

 
1.04.19 - 13:51 Killer Koly [odepsat]
To pekař: uz to tu je dvakrat


 
20.03.19 - 13:13 KurvikCv [odepsat]
3
-0
3
Holohlavý chlapík s dřevěnou nohou byl pozván na maškarní ples. Nevěděl, co si má obléci, tak napsal do půjčovny, aby mu poradili a vypomohli.
Zakrátko mu došel balík se stručným vysvětlením: „Vážený pane, přibalili jsme vám pirátský oblek plus tečkovaný šátek na hlavu, s vaší dřevěnou nohou budete vypadat přesně jako pirát.“
To chlapíka urazilo a hned jim odepsal, že prý takováto výbava jenom zvýrazní jeho postižení. Půjčovna mu tedy poslala další balík s dopisem:
„Vážený pane, omlouváme se za naši zásilku a přikládáme vám háb mnicha. Róba vám zakryje dřevěnou nohu a vaše holá hlava bude vypadat přesně, jak ji mají mniši.“
Toto ho ale rozčertí ještě víc, takže jim odepíše, že takováto výbava odvede pozornost od jeho dřevěné nohy na jeho plešatou hlavu! Za pár dní mu přijde menší balík, ve kterém je pouze čokoládová poleva, drcené oříšky a dopis:
„Vážený pane, omlouváme se, že jsme v obou případech nedostatečně odhadli vaše přání. Zasíláme vám jako náhradu čokoládovou polevu, kterou si po ohřátí nalejte na svoji plešatou hlavu a posypte drcenými oříšky. Tu dřevěnou nohu si strčte do prdele a budete vypadat jako čokoládový nanuk.“

 
19.03.19 - 10:10 pavel.zet [odepsat]
[e-mail]
1
-0
1
jedu na sraz
PŘÍLOHA (jedu_na_sraz1.pdf)

 
19.03.19 - 03:23 Pavel JHB [odepsat]
To Hubert: Tohle je ale originál a ten se cení

 
16.03.19 - 07:35 D-D-D [odepsat]
To Wimpy: Jo, DOKLAKDY v něm budou pěkně ukryté. Proto ta sleva...


 
10.03.19 - 18:43 Čouda [odepsat]
[e-mail]
To Wimpy: mu tam nějak přebejvá nula

 
10.03.19 - 15:07 Hubert [odepsat]
To Wimpy: stačí klacek ten je zdarma


 
28.02.19 - 10:41 KurvikCv [odepsat]
"Ahoj kámo, prý ses oženil a vzal sis nějakou cizinku !!!"
"Jojo, Fifinku..."
"Cože, tu fenku ze Čtyřlístku ???"
"Tyty dedebile..."

 
25.02.19 - 19:48 KurvikCv [odepsat]
2
-0
2
Holub mi posral bundu.
Tak jsem to hovno utřel chlebem a hodil mu ho.
Šach-Mat

 
23.02.19 - 14:07 pajaskifak [odepsat]
[e-mail]
Super.... 1

 
23.02.19 - 13:17 M@rtin KOE [odepsat]
> > Manželský pár se rozhodne na chvíli uniknout tuhé zimě a
> > strávit týden na jihu u moře. Z pracovních důvodů se stane, že manželka
> > může odletět až o den později. Manžel odletí podle plánu. Po příjezdu
> > se ubytuje v hotelovém pokoji, vytáhne svůj laptop a ihned
> > posílá mail své ženě. Přihodí se mu ale hloupá chyba a při zadávaní
> > e-mailové adresy vynechá jedno písmeno a mail se tak dostane do
> > e-mailové
> > schránky jedné vdovy, která právě uložila svého muže do hrobu.
> > Vdova si právě pročítá svoji poštu, zda jí neprišla nějaká
> > soustrastná vyjádření od přátel a známých... Ve chvíli, kdy její syn
> > vstoupí do pokoje, žena už leží v bezvědomí na zemi. Zrak mu padne na
> > monitor
> > počítače, kde stojí:
> >
> > Komu: Mé opuštěné ženě
> > Od: Tvého muže, který odešel dříve
> > Věc: Dorazil jsem
> >
> > Nejdražší, právě jsem v pořádku dorazil. Už jsem se tu celkem zabydlel a
> > vidím, že je vše připravené na Tvůj zítřejší příchod. Přeji Ti
> > šťastnou cestu a čekám na Tebe. Miluji Tě, tvůj manžel.
> >
> > P.S. Tady dole je po čertech horko!!!

[1-30]   [31-60]   [61-90]   [91-120]   [121-150]   [151-180]   [181-210]   [211-240]   [241-270]   [271-300]   [301-330]   [331-360]   [361-390]   [391-420]   [421-450]   [451-480]   [481-510]   [511-540]   [541-570]   [571-600]   [601-630]   [631-660]   [661-690]   [691-720]   [721-750]   [751-780]   [781-810]   [811-840]   [841-870]   [871-900]   [901-930]   [931-960]   [961-990]   [991-1020]   [1021-1050]   [1051-1080]   [1081-1110]   [1111-1140]   [1141-1170]   [1171-1200]   [1201-1230]   [1231-1260]   [1261-1290]   [1291-1320]   [1321-1350]   [1351-1380]   [1381-1410]   [1411-1440]   [1441-1470]   [1471-1500]   [1501-1530]   [1531-1560]   [1561-1590]   [1591-1620]   [1621-1650]   [1651-1680]   [1681-1710]   [1711-1740]   [1741-1770]   [1771-1800]   [1801-1830]   [1831-1860]   [1861-1890]   [1891-1920]   [1921-1950]   [1951-1980]   [1981-2010]   [2011-2040]   [2041-2070]   [2071-2100]   [2101-2130]   [2131-2160]   [2161-2190]   [2191-2220]   [2221-2250]   [2251-2280]   [2281-2310]   [2311-2340]   [2341-2370]   [2371-2400]   [2401-2430]   [2431-2460]   [2461-2490]   [2491-2520]   [2521-2550]   [2551-2580]   [2581-2610]   [2611-2640]   [2641-2670]   [2671-2700]   [2701-2730]   [2731-2760]   [2761-2790]   [2791-2820]   [2821-2850]   [2851-2880]   [2881-2910]   [2911-2940]   [2941-2970]   [2971-3000]   [3001-3030]   [3031-3060]   [3061-3090]   [3091-3120]   [3121-3150]   [3151-3180]   [3181-3210]   [3211-3240]   [3241-3270]   [3271-3300]   [3301-3330]   [3331-3360]   [3361-3390]   [3391-3420]   [3421-3450]   [3451-3480]   [3481-3510]   [3511-3540]   [3541-3570]   [3571-3600]   [3601-3630]   [3631-3660]   [3661-3690]   [3691-3720]   [3721-3750]   [3751-3780]   [3781-3810]   [3811-3840]   [3841-3870]   [3871-3900]   [3901-3930]   [3931-3960]   [3961-3990]   [3991-4020]   [4021-4050]   [4051-4080]   [4081-4110]   [4111-4140]   [4141-4170]   [4171-4200]   [4201-4230]   [4231-4260]   [4261-4290]   [4291-4313]   
Přidat nový příspěvek
Jméno : *
WWW :
E-mail :
ICQ :
Text : *
Jsou povoleny tagy <b>, <i>, <u>, odkazy pište ve tvaru www.neco.xxx nebo http://www.neco.xxx
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20*
[Další smajly]Autoklub Trabant Brno
© 2005-2020 by Martin, sponzored and managed by Tomáš
Prosím o dodržování pravidel stránek.
loadtime : 0.423143, 13.07.20 - 23:31:04, uptime : 169 dnů 19 hod 4 min, volné místo : 7926 MB
<- červenec
2020
->
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Volby
Přihlásit se

Přihlášení lidé
Blue Smoke
krnovak