Úvod


Odkaz na archivZábava->Vtipy, sranda, prdelky...
Klíčová slova: Vtipy, sranda, vtipné, zábava
Určeno pro: Netýká se techniky


V tomto tématu je 4313 příspěvků

[Předchozí] | [Další]
 
7.12.14 - 15:43 habr [odepsat]
1
-0
1
To Pavel JHB: Ano, motiv hnusný, provedení bebilní, účastníci mají nadité portmonky a prázdné hlavy, ale stále nevidím důvod, proč by taková zazobaná paka nemohla na uzavřeném parkovišti tlačit moje auto mezi kužely za 2500 korun na hodinu? Dokonce mám zkušenost, že polovina účastníků nenastartuje protože to nezvládne, a polovina těch co nastartovali se nerozjede, protože to prostě nezvládnou. Stále mám pocit, že kdybych měl tu časovou možnost, tak zajedu do Blavy povozit pár pupkáčů, a za eura mi můžou krom jiného i blbě kecat do řízení. Euro krát 28 otvírá vrata mojí ochoty dokořán, jen kdybych nemusel trčet v práci.

Vozíval jsem svatby, tak nějaké zkušenosti mám. Nejhezčí bývalo, když se každý vytahoval jak "to" měli doma také a pak se nerozjel a to obvykle ani opakovaně.

 
7.12.14 - 14:11 Strýc alias Myslivec [odepsat]
To Pavel JHB: jo, je to voser, ale dá se na tom hezky vyvařit: ) a pak za utržené prostředky stmelovat

 
7.12.14 - 13:28 Pavel JHB [odepsat]
1
-0
1
To habr: V te rallye nevidim krom toho, ze ti blbeckove z kindermanagmentu nevi co to je rallye nic divneho, neb jsem byl temer 2 roky ve vedouci pozici zahranicni firmy. Nejspis je to nejaka P-A firma a chteji pro nejakou partu blbecku usporadat nejakou týýým-buildingovou akci. Tyhle firmy permanentne otravuji v ruznych forech a "spolcich", neb sami nic nevytvari. Zpravidla to byva tak, ze ruzni najati jedinci vozi medvedy z firem a ti plni ruzne dementni ukoly, cimz by se pry mel stmelovat dany kolektiv. Takze by to prelozeno do reci ktere jeste nekteri budou rozumet mela byt jakasi zprznena BOAS(AOS)ka. Kdyz si na ty akce vzpomenu, tak je mi jeste ted vopacne Kdyby zaplatili utratu v nejakem santanu, tak by se kolektiv stmelil lip a podstatne levneji. Ja jdu tmelit kolektiv ve stredu, jak rika moje manzelka detem - "aaaaa - tatinek jde zase chlastat s účama"

 
6.12.14 - 19:32 Eda [odepsat]
[e-mail][ICQ]
2
-0
2

1) Slibovat, že přijde Ježíšek - šíření poplašné zprávy

§ 357 Trestního zákona (dále jen TZ) - až 2 roky.2) Když nebudeš poslouchat, nedostaneš nic - vydírání

§ 175 TZ - 6 měsíců až 4 roky.3) Když budeš hodný, Ježíšek ti přinese ... - podplácení

§ 332 TZ - sazba až 2 roky.4) Lití olova - činnost, která může způsobit újmu na zdraví

§148 TZ - odnětí svobody až na 1 rok.5) Otevření dopisu pro Ježíška - porušení listovního tajemství

§182 TZ - až 2 roky.6) Když vydržíš až do večera "nepapat", uvidíš zlaté prasátko

§ 207 TZ - zanedbání povinné péče - trestní sazba až 2 roky.

 
5.12.14 - 13:55 habr [odepsat]
1
-0
1
To Mikeš Vrakař BK: neni to uplne presny slovnik, tento je slusny pred 22 hod. Napriklad zde uvedeny netopyr je podle tohoto slovniku male decko, podle jineho je male decko šklebák nebo taky šklíba. Zato netopyr je uzasne zvire ktere hnizdi presne uprostred mezi vanilkama ale jen u holek. Kdyz na slusno hókneš na koc, ze chces zgómnót netopýra, a ona ti chce udelat radost, tak rozhodi vanilky a kdyz zatáhne za obe usi, tak vidis netopýra jak Brno. Jestli mas trochu predstavivosti, tak musis uznat, ze netopyr podle meho vykladu je vystiznejsi preklad.

Sorry za chybejici diakritiku, psano z mobilu.

 
5.12.14 - 09:32 Mikeš VVCC BK [odepsat]
[e-mail][www][ICQ]
1
-0
1
To Yokotashi: Jestli to chceš gómat, betelně se to můžeš šrotit tady: http://www.hantec.cz/hantec/slovnik/slovnik.htm#N

Hafec všech slov, od vanilek až po netopýra! :-))

 
5.12.14 - 01:34 Strýc alias Myslivec [odepsat]
To habr: Jeejda... nebyla by nějaká foto z těch dřevních dob..? Vrchní trabiguru going to San francisco? někteří zastdlí to jedou dál.. http://trabime.cz/okno.php?id=47593&cesta=vase_vozy/id_2005 http://trabime.cz/okno.php?id=53775&cesta=vase_vozy/id_2424

 
4.12.14 - 22:58 habr [odepsat]
To Yokotashi: Ne, nemám, já to nesbírám, protože v tom ještě stále žiji. Běžně se tak už nemluví nějak obecně, některé výrazy přežívají, jiné zapadají, nové generace už jsou z FB, ICQ nebo Skype zblblí samým PVT, BTW a podobně čemu zase nerozumím já. Přesné dějiny hantecu neznám, ale užíval se asi 80 let, tedy 3 generace (já jsem asi ta poslední kdy se užíval aktivně) a podle mne měl hlavní vrchol mezi lety 68 a 78, ale můžu se mýlit, já se v pubertě oblékal jako hyppies a mluvil hantecem, páčo na ramena, ve fletně vytrženou štrnáctku a v žankách na kotlu všivák co čóhal z kapsy ven. Tehdy se tak chodilo, dnes by se řeklo, že jsem byl in a možná i cool.

Jistě toho po internetu bude kolovat dost.

 
4.12.14 - 15:05 Yokotashi [odepsat]
[www]
To habr: nemas toho vic? Tech ucebnich materialu k hantecu moc neni, v hokne vsici mluvi spis anglicky a navic su pres 200 kilaku daleko ...

 
4.12.14 - 14:51 Zahajskej [odepsat]
[e-mail]
1
-0
1
Vánoční firemní večírek
Dnes se těším do práce. Je konec roku a budeme mít malou oslavu. Lednice v kanceláři je slibně naplněna a všichni se tváří slavnostně.
Začínáme už o svačině. Do údržbářské šatny je svolána desetiminutovka, kde si všichni navzájem přejí a připíjí. Nepřijdou tak zkrátka ani ti, co se nemohou oslavy zúčastnit. Jako třeba moje žena, jež jde domů hlídat děti. Ostatně, když se slavil Mikuláš, hlídal jsem já a na podnikovém mejdanu byla ona. Konečně je konec směny. Pár lidí smutně odchází za svými povinnostmi. My ostatní jim ještě jednou přejeme hezký Nový rok a opět se scházíme v údržbářské šatně. Bouchají „rychlé špunty“, vypráví se veselé historky a pomlouvá se ředitel. Někdo dokonce přivezl autem video. Pouštíme si nejdříve klipy a známé hity si zpíváme s televizí. Neustále se konzumuje alkohol, takže netrvá dlouho a dochází na po*no. Všichni ho komentujeme rádoby vtipnými poznámkami. Některé značně rozjuchané kolegyně dokonce tvrdí, že to musí byt značně vzrušující sou*ožit před celým filmovým štábem. Začínají také padat návrhy, zahrát si nějakou sexuální hru a dvě kolegyně ihned souhlasí, svlékají se a navrhují jakou. Nakonec se skupina asi osmi lidí domluví a začínají hrát „Na medvídky“. Princip hry je v tom, že se ženy položí břichem na stůl a pěkně vystrčí zadeček. Muži chodí za nimi a zasouvají do nich zezadu své nástroje. Jestliže dotyčná uhodne, čí bodlo ji právě obšťastňuje, vyhrává stovku. Ta, která to neuhodne, prohrává padesátku. Ti stydlivější ze začátku rozpačitě přihlížejí, ale pak je všechny zvědavost a vzrušení přemáhá a zapojují se také do hry. Jen já dál sedím, popíjím a se zalíbením pozoruji zadečky mých kolegyň. Šatnou se rozléhají slastné vzdechy a jejich radostné výkřiky, když vyhrají stokorunu. Rád bych si také zahrál, vzrušený jsem na to dost, ale bojím se, že by se to dozvěděla manželka. Jedna z hráček si jde právě doplnit sklenku a vyčítavě mi říká: „Netrhej partu a pojď si také zahrát.“ „Nemůžu, odpovídám, co by na to řekla moje žena?“ „Co by říkala? O Mikuláši tady vyhrála osm stovek!“

 
4.12.14 - 13:33 Zed [odepsat]
[e-mail]
Tohle by se vám mohlo líbit.


http://www.youtube.com/watch?v=gpjVGIpvkJI

 
4.12.14 - 09:38 duroplast [odepsat]
To habr: Prazak ve Strakovce? To uz je dlouho.

 
4.12.14 - 09:28 STK doktor5ko [odepsat]
75 letý dědek sedí, kouká na babku a povzdechne si:
Tak jsem se těšil až zestárnu, tak se budu starat o zahrádku a o vnoučátka.
A bum oni ti ko.... vymyslí Viagru..........

 
4.12.14 - 08:12 habr [odepsat]
1
-0
1
To netOpýr: Odkud že to jsi? A jo, tak už chápu a nedivím se. Nic si z toho nedělej, my pražákům taky moc nerozumíme, hlavně těm ze Strakovky, z Hradčan a jiných podobných ghet.

Hantec je lidová tvorba mluvy kterou se hodně mluvilo asi do revoluce, pak postupně upadal v zapomnění a mnohý dněšní mladý brňák už této mluvě taky nerozumí, ale je to škoda, protože má svoje kouzlo, i když nějakým extra přínosem pro lidstvo není, aspoň neurazí a pobaví. Hodně se tu mluví i jiným minoritním nepřizpůsobivým jazykem a proti němu je hantec na poslech lahůdka. Hantec vznikl někdy na začátku 20. století a já v něm prožil tu lepší půlku života, dodnes jej ovládám i když nepoužívám v běžném hovoru.

 
3.12.14 - 23:53 netOpýr [odepsat]
To habr: já saem tomu nerouměáél.

 
3.12.14 - 22:29 habr [odepsat]
Myslím, že brněnský hantec by měl být prohlášen za národní kulturní památku. Viz odkaz. Pro mimobrněnské - jde o pohádku O smolíčkovi v překladu do hantecu, pro štatlaře a plotňáky - pobavte se, je to krása.
PŘÍLOHA (o_smolickovi.mp3)

 
3.12.14 - 21:08 Strýc alias Myslivec [odepsat]
To netOpýr: Ona je tu akce pro hodně lidí poměrně často, akorát my o tom "nevíme"

 
3.12.14 - 21:01 netOpýr [odepsat]
To Strýc alias Myslivec: to je pravda, jednou už tu byla akce pro hodně lidí.

 
3.12.14 - 16:13 Strýc alias Myslivec [odepsat]
To habr: Přeposílám. Akorát by to chtělo změnit destinaci z Blavy do Prahy :)

 
3.12.14 - 08:29 Zed [odepsat]
[e-mail]
Mohl by některý ze slovenských trabanťáků znalých maďarštiny udělat překlad textu písničky Trabant od kapely Exotic? Ta písnička je bomba, ale rozumím jenom slovu Trabant.

 
3.12.14 - 00:09 habr [odepsat]
Přišla nám do našeho klubu poptávka kterou my z Brna těžko uspokojíme, dávám ji sem do tohoto vlákna ne proto, že by byla nějak vtipná nebo nebyla myšlena vážně, ale protože si myslím, že toto vlákno je nejčtenějším vláknem momo Zedova vlákna a tam mu to nechci kazit. Pokud chcete někdo pomoci vyřešit tuto poptávku tak zde je doslovná kopie:

Dobrý den,
Šlo by prosím zorganizovat Rallye Trabant v Bratislavě v březnu 2015 pro cca 85 osob? Pokud ano, kolik by to prosím stálo a jaké by byly podmínky?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem,
Kristýna Beranová
Project Manager
Rumunska 29
120 00 Praha 2, Czech Republic
Tel : +420 224 941 200
Mob: +420 606 793 600
skype: projectmeetingec
mailto:project@meeting-ec.com

http://www.meeting-ec.com


 
2.12.14 - 09:29 adellys [odepsat]
[e-mail][www][ICQ]
To netOpýr: dík :)

 
2.12.14 - 09:23 netOpýr [odepsat]
To adellys: kolem zadního podběhu na podlaze

 
2.12.14 - 09:20 adellys [odepsat]
[e-mail][www][ICQ]
On má pán vůbec veselé inzeráty :D A může mi někdo vysvětlit tohle? http://aukro.cz/trabant-plech-i4849379006.html cena jak u lízátka :P ale hlavně nevím, o co se má jednat... asi mi chybí fantazie, ale i když jsem viděla trabíka holého až na kostru, tak netuším, kde by se tenhle plech mohl nacházet ;)

 
1.12.14 - 23:26 Wimpy [odepsat]
To Strýc alias Myslivec: Někteří z nás jsou skoro milionáří....

 
1.12.14 - 23:09 Strýc alias Myslivec [odepsat]
To Strýc alias Myslivec: http://aukro.cz/trabant-predni-celo-i4849374428.html PADAM!!!

 
1.12.14 - 23:06 Strýc alias Myslivec [odepsat]
Není libo lízo za čtyřku..? http://aukro.cz/trabant-plech-pod-naraznik-i4849378165.html
ale hoďte sebou, než vám to vyfouknou

 
30.11.14 - 19:13 Strýc alias Myslivec [odepsat]
To STK Juraj: 32 litrová nádrž taky není k zahození : )

 
30.11.14 - 19:11 STK Juraj [odepsat]
[e-mail][ICQ]
Ak by niekto potreboval "homogénne" klby na trabanta

http://auto.bazos.sk/inzerat/44118752/Trabantistom.php

 
28.11.14 - 19:15 Mikeš VVCC BK [odepsat]
[e-mail][www][ICQ]
To HaD: Hlavně pěkně našpulit PASSYnku, až ju budete lepit

[1-30]   [31-60]   [61-90]   [91-120]   [121-150]   [151-180]   [181-210]   [211-240]   [241-270]   [271-300]   [301-330]   [331-360]   [361-390]   [391-420]   [421-450]   [451-480]   [481-510]   [511-540]   [541-570]   [571-600]   [601-630]   [631-660]   [661-690]   [691-720]   [721-750]   [751-780]   [781-810]   [811-840]   [841-870]   [871-900]   [901-930]   [931-960]   [961-990]   [991-1020]   [1021-1050]   [1051-1080]   [1081-1110]   [1111-1140]   [1141-1170]   [1171-1200]   [1201-1230]   [1231-1260]   [1261-1290]   [1291-1320]   [1321-1350]   [1351-1380]   [1381-1410]   [1411-1440]   [1441-1470]   [1471-1500]   [1501-1530]   [1531-1560]   [1561-1590]   [1591-1620]   [1621-1650]   [1651-1680]   [1681-1710]   [1711-1740]   [1741-1770]   [1771-1800]   [1801-1830]   [1831-1860]   [1861-1890]   [1891-1920]   [1921-1950]   [1951-1980]   [1981-2010]   [2011-2040]   [2041-2070]   [2071-2100]   [2101-2130]   [2131-2160]   [2161-2190]   [2191-2220]   [2221-2250]   [2251-2280]   [2281-2310]   [2311-2340]   [2341-2370]   [2371-2400]   [2401-2430]   [2431-2460]   [2461-2490]   [2491-2520]   [2521-2550]   [2551-2580]   [2581-2610]   [2611-2640]   [2641-2670]   [2671-2700]   [2701-2730]   [2731-2760]   [2761-2790]   [2791-2820]   [2821-2850]   [2851-2880]   [2881-2910]   [2911-2940]   [2941-2970]   [2971-3000]   [3001-3030]   [3031-3060]   [3061-3090]   [3091-3120]   [3121-3150]   [3151-3180]   [3181-3210]   [3211-3240]   [3241-3270]   [3271-3300]   [3301-3330]   [3331-3360]   [3361-3390]   [3391-3420]   [3421-3450]   [3451-3480]   [3481-3510]   [3511-3540]   [3541-3570]   [3571-3600]   [3601-3630]   [3631-3660]   [3661-3690]   [3691-3720]   [3721-3750]   [3751-3780]   [3781-3810]   [3811-3840]   [3841-3870]   [3871-3900]   [3901-3930]   [3931-3960]   [3961-3990]   [3991-4020]   [4021-4050]   [4051-4080]   [4081-4110]   [4111-4140]   [4141-4170]   [4171-4200]   [4201-4230]   [4231-4260]   [4261-4290]   [4291-4313]   
Přidat nový příspěvek
Jméno : *
WWW :
E-mail :
ICQ :
Text : *
Jsou povoleny tagy <b>, <i>, <u>, odkazy pište ve tvaru www.neco.xxx nebo http://www.neco.xxx
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20*
[Další smajly]Autoklub Trabant Brno
© 2005-2020 by Martin, sponzored and managed by Tomáš
Prosím o dodržování pravidel stránek.
loadtime : 0.427953, 14.07.20 - 01:49:21, uptime : 169 dnů 21 hod 22 min, volné místo : 7924 MB
<- červenec
2020
->
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Volby
Přihlásit se

Přihlášení lidé
nikdo tu není