Úvod


Odkaz na archivOstatní->Obrana proti zpoplatneni starych aut
Klíčová slova: petice, obrana, uredni buzerace, emise
Určeno pro: Netýká se techniky


V tomto tématu je 186 příspěvků

[Předchozí] | [Další]
 
20.04.18 - 13:08 Pajka Vrakař [odepsat]
To HonzaBK: Potvrzuji, že toto platí už dlouhá léta a povinnost mít "povolenku" platila taky, akorát se na to tolik nedbalo. Na jawamanii ale někdo vzpomínal, že měl kdosi před pár lety velké potíže v zahraničí při dovolené na pérákovi a platil údajně i dost vysokou pokutu.

 
20.04.18 - 08:10 HonzaBK [odepsat]
A já si mysle že toto jsou stránky o trabantech a ne o politice, a že toto téma je placení vyšších ekopoplatků nebo silniční daně ze soukromého vozidla? A ono je tady obyčejný kecání jako v hospodě po 20 pivech!
K těm povolením za hranice, ano je to pravda, upozorňovali na to na jednání Autoklubu a nás na to upozorňovali na naší členské veteránské schůzi. Někteří naši členové co bydlí u hranic s Rakouskem, nebo jezdí více za hranice si to vyřídili, někteří na to kašlou. Platí to u nás cca 30 ket to že máme mít povolení. Ale jak je u nás zvykem nikdo to moc v minulosti nekontroloval, ale co vím tak se to začíná kontrolovat. Kontrolují to asi celníci, ti jsou za to odpovědní, nevím zda to kontrolují i policajti. V Technickým muzeu v brně to má na starosti p. Silvie Zouharová-Dyková. Telefon a meil se na ni dá najít na internetu. Jestli se musí auto přistavit k prohlídce to nevím, zeptám se jí zítra na postup a pak to sem dopíšu.

 
20.04.18 - 05:49 Hraboštraboš  [odepsat]
To Emylek: Za mě vlůákno utichlo, ale Míra 2T se ptal na legislativu, ne politiku

 
20.04.18 - 05:47 Hraboštraboš  [odepsat]
To Míra-2T: Máš-li auto starší 50 let, vyplníš žádost na krátkodobý (výlet, dovolená) vývoz, nebo trvalý, čili dlouhodobý vývoz (prodej). K žádosti přiložíš fotky vozu a podle toho, kam patříš (já jako ostravak do Brna) přistavíš auto spolu se žádostí buď Technickému muzeu Brno, nebo Praha. U krátkodobého vývozu neplatíš nic a platí tři roky. U dlouhodobého myslím 300,-. Pokud bys camcal přes hranice bez tohoto papíru, můžeš dostat pokutu až 20 000.- Ale netuším, kdo to má kontrolovat, a netuší to ani policajti, kterých jsem se ptal.

 
19.04.18 - 22:32 Emylek [odepsat]
[www][ICQ]
Panebože tady to ještě neutichlo jo?Opakuji znova , je to fake.To znamená že to není pravda.

 
19.04.18 - 22:00 Míra-2T [odepsat]
To Strýc alias Myslivec: Právě, že to moc rozepsané není.... Mě by zajímalo co konkrétně to obnáší, jestli se jen vyplní formulář, nebo je třeba napsat žádost, nebo jestli dokonce potřebují auto vidět? Já se na to asi vyprdnu, beztak o tom nikdo nemá ani tušení... Nebo dám na Warana novější papíry-co hnijou v depozitu...

 
19.04.18 - 17:12 Hraboštraboš  [odepsat]
To Myslivec: Souhlas! Politiky jsme si tu užili dost, je třeba odložit vidle a cepy a chopit se klíčů a vrátit do garáží, sezóna začíná. SOPO potřebuje vytvořit vlastní stránky, kde ji najdeme a kde se případně můžeme angažovat. Trabantům, wartburgům, ifám a dalším mnoho zdaru v této i dalších sezónách!

 
19.04.18 - 15:33 Myslivec [odepsat]
To Pawlick: až na poslední řádek (se kterým částečně) nesouhlasím dávám Zlatého bludišťáka
a tuhle šarádu bych tu zavřel. Původní záměr tohoto vlákna je, jak bývá zvykem, dávno v tahu...

 
19.04.18 - 08:56 Zahajskej [odepsat]
[e-mail]
Absurdních poplatků je více než dost. Křičí se rovnost pro všechny, ale člověk zakopává každý den o to, že firmy platí za mnohé více, než řadový občan. Důvod, můžou si to dovolit. Poslední poplatek, který jsem řešil je, že firmy platí z objektu, v kterém sídlí a je jedno, zda ho vlastní, nebo ho mají pronajatý, za dešťovou vodu, která jim na střechu spadne. Absurdita je dotažená k dokonalosti tím, že se platí z průměrných srážek pro danou oblast na základě údajů od ČHMÚ. Takže pokud dva měsíce pořádně nepršelo, stejně se platí, protože se bere průměr počítaný za několik let. Jo, jsme v Banánistánu, tak proč se vztekat?

 
19.04.18 - 08:20 Killer Koly [odepsat]
To Pawlick: v zasade souhlas, ale tema poplatkama to zacina. zaplat za tohle, za tamto a za ono a kdyz nemas zaplacene dane uhliri, pujdes do vezeni nechci, aby bylo vsechno zadarmo, ale platit za to, ze mam stare auto???? to je absurdni. tomu rikam demo demokracie

 
19.04.18 - 07:45 Pawlick [odepsat]
4
-0
4
Vstoupím do této diskuze jedním příspěvkem. Myslím, že na tyto stránky politika nepatří, bez výjimky. Také by se mi nějaké zpoplatnění starých aut nelíbilo, ale dělat takovýto humbuk, zakládat stranu? To je naprostá utopie. Co další program? Jste tu odborníci na vše? Z čeho čerpáte informace, jaké sledujete zpravodajství? Sledujete aktivně domácí a zahraniční politku jinak než skrz Novinky.cz, že máte odvahu na svých názorech stavět politický program?

Občanská anagažovanost je důležitá, ale musí to mít smysl. Založte občanské sdružení, lobbujte, odborně oponujte návrhům zákonů protřednictvím petic, demonstrujte... Ale necpěte se do něčeho, čemu nerozumíte. Staňte se členy politické strany, místního zastupitelstva atp., snažte se angažovat v tom, čemu rozumíte.

Netahejte do toho uprchlíky, EU a podobný uměle vyvolaný "problémy". Aktuální nebezpečí pro všechny je ohýbání demokracie, vláda v demisi, útoky na svobodná média, odklon zahraniční politiky na východ, štvaní proti EU. To jsou věci, kvůli kterým je třeba se prvně angažovat.

Chci žít ve svobodné demokratické zemi, což je pro mě důležitější než nějaké poplatky.

 
19.04.18 - 03:46 Hraboštraboš  [odepsat]
To Yokotashi: Plně souhlasím s Habrem, každé slovo. SOPO se mi rovněž líbí, souhlas. Proti pozvání jako v roce 1968 bych byl taky, ale vůbec se mi nelíbí, že sotva jsme opustili Varšavskou smlouvu, hned jsme museli lézt do NATO. Ortel nikam netahám a nikoho nenutím jej poslouchat. Pouze jsem upozornil, že kolem písničky se dělá poprask (xenofobie! rasismus!!!), zatímco kolem řekněme "písniček" těch, co nás chtěli zlikvidovat a vyhladit doopravdy nikoli. Navíc nevidím xenofobii a rasismus - vidím docela obyčejný lidský a přirozený strach z pro nás nepřirozené a neznámé kultury s agresivním náboženstvím, která se do Evropy hrne jako kobylky, nerespektuje naši vlastní kulturu a s prominutím přichází Evropu, zvláště Německo, bohužel vyžrat jako ty kobylky. Proto se také do Německa hrnou - ne za "svobodou a bezpečím", ale pro pohodlný život, nejlépe bez práce.

 
18.04.18 - 23:32 Yokotashi [odepsat]
[www]
To habr: Diky, tvuj komentar vypada hodne zajimave.

Fakt je, ze by to chtelo mit nejaky interni informacni system.

Pozadavky, co vsechno musime mit za hierarchii budu muset nastudovat. Chtel bych to co nejmene komplikovat.

Jak se vam libi nazev SOPO? za me to je zatim asi nejlepsi nevulgarni navrh.

 
18.04.18 - 23:28 Yokotashi [odepsat]
[www]
To Hraboštraboš : Ja jsem myslel "pozvat" jako v sedesatym osmym, ne pozvat na jednani. V kazdem pripade nemam ambice na cokoliv s mezinarodni politikou. Pokud bychom se dostali do parlamentu, tak me to bude asi stat hodne bas piv a nekteri moji kamaradi a kamaradky budou pekne dloiho chlastat zadarmo :-) nez se v tehle problamatice alespon trosku zorientuju.

Omlouvam se za svoje nedokonale znalosti zivotopisu nacistickych diktatoru :-) v zivote jsem cetl pouze dva zivotopisy - Richarda Feynmana a Marie Sklodowske.

V kazdem pripade bych do toho dost nerad tahal Ortel, Orlik a podobne zalezitosti. Bez ohledu na obsah konkretni pisne se prifiluji jako xenofobni a rasisticka uskupeni. Tezko se vysvetluje slunickarovi, ze neni prakticke pachat asistovanou sebevrazdu podporou neceho, co se ti snazi vzit vsechny svobody, kdyz te ma spojeneho s nacisty. Je to smutne, ale lidi se nejak nechteji dohodnout na nejakem rozumnem stredu a misto toho diverguji do jednoho, nebo do druheho extremu. Pravidla na youtube jsou na hlavu i v jinych ohledech: https://arstechnica.com/gaming/2018/04/youtube-demonetized-my-tuba-videos-also-i-make-tuba-videos/

Spojenecká mstivost a nenažranost ... kdyz ti nekdo rozmlati barak, tak mu reknes, at ti koupi novy gauc a zbytek mu odpustis? Nebo po nem budes chtit, aby ti to dal doporadku? Jasne, melo to nejake dusledky, ktere ted zpetne vidime a ktere napriklad zpusobily, ze se to po dalsi valce resilo uplne jinak. Chybama se clovek uci.

To myslivec: Zjevne to prehanime. Jenomze pokud se mame v janevim kolika lidech dohodnout na tom, jak povedeme stranu, tak musime byt schopni se dohodnout na zakladnich nazorech na svet a zjistit, jestli svoje nazory dokazeme navzajem respektovat. Pokud to nezvladneme, tak nema smysl zkouset zakladat stranu. Nezakladame stranu "ja mam bohateho sponzora a ten zaplati PR, aby presvedcil naivni lidi, ze nas maji volit" ale stranu "Mame hole rite a pokud vam prijde rozumne to, co rikame, tak nas zvolte."

Ostatne z nas mas asi nejadekvatnejsi vzdelani k tomu, abys prispel do diskuse.

 
18.04.18 - 23:12 habr [odepsat]
[www]
To Yokotashi: Mě by se líbil nevulgární název SOPO = strana ochrany práv občanů, případně spolek ochrany práv občanů. Takový název by pokryl všechny případné oblasti zájmů, ne jen motoristy, takže strana či spolek by mohl být velmi široký s mohutnou členskou základnou, nejlépe virtuální, ale založený podle legálních pravidel, tedy se sídlem, předsedou, místopředsedou a nejméně jedním jednatelem aby mohlo být hlasováno. Ideálně aby se členové mohli přihlašovat elektronickou cestou pomocí formuláře a k přihlášení byl nutný členský poplatek, třeba jen pár korun, ale splatných výhradně z účtu na účet, aby se vyloučila anonymita přihlašujícího se a aby se zamezilo spamování automatům. Poplatek stačí 1 koruna na celé roky členství, ale pouze jedno členství z jednoho účtu. Účet si anonymní osoba asi jen tak nezřídí a pokud by šlo o extrémistu, byl by dohledatelný příslušným orgánům, přitom by nedošlo o porušení práv pro ochranu osobnosti, protože by se neevidovaly citlivé údaje. Číslo účtu používá kde jaký obchodník.

 
18.04.18 - 21:48 myslivec [odepsat]
hoši nepřeháníte to už opravdu trochu?

 
18.04.18 - 21:10 Hraboštraboš  [odepsat]
Pro demokratické pobavení: zkuste si pustit na youtube Mešitu od Ortelu (osobně na ní neshledávám nic problematického, protože příliv muslimů vyvolal opravdový strach a jejich mentalita ohledně islámu ani nemluvím)-vyskočí na vás upozornění, že obsah může být nevhodný a urážlivý. Oproti tomu hymna "Deutschland uber alles" nebo "Waffen SS Marsch" jdou spustit normálně bez jakéhokoli upozornění. Velmi zajímavé zjištění, kterému opravdu tleskám , a zároveň se nad mentalitou těch, co dělají tyto varování útrpně usmívám...

 
18.04.18 - 20:59 Hraboštraboš  [odepsat]
To Pajka Vrakař: Naprosto trefa do černého!

 
18.04.18 - 20:56 Pajka Vrakař [odepsat]
To Hraboštraboš : Aneb zlo vyvolává jen další násilí...

 
18.04.18 - 20:23 Hraboštraboš  [odepsat]
To Yokotashi: Ohledně nacismu a "rakouského malíře pokojů" bych tě opravil na "malíře pohlednic". Ale zeptám se tě: co bylo příčinou úspěchu NSDAP a Hitlera? Spojenecká mstivost a nenažranost, když dohnali poválečnými sankcemi Německo do takové extrémní bídy, že pro Němce již patrně jiná cesta nebyla. A tohle zbídačení poraženého národa vyvolalo pochopitelně touhu po odvetě. Tím ovšem nemyslím, že bych schvaloval rasové ideály, likvidování Židů plynem atd. Mimochodem, Mnichov byl zajímavým případem, kdy se ukázala hodnota spojenectví se západními státy jako Anglie a Francie...

 
18.04.18 - 20:12 Hraboštraboš  [odepsat]
To Yokotashi: Ohledně Putina - rozhodně bych jej pozval a jednal s ním, stejně tak jako britskou královnu, stejně tak Merkelovou, Kima, prezidenty Evropy atd. Řešení vidím v diskuzích a diplomacii, ne ve vzájemném uvalování sankcí, vyhošťování diplomatů, harašení zbraněmi. To, že s někým nesouhlasíme, není důvod, abychom ho nenáviděli. Žádný režim není bezchybný. A z mého pohledu - největší hrozbou míru a agresorem jsou podle mě jednoznačně USA.

 
18.04.18 - 16:39 Yokotashi [odepsat]
[www]
To Killer Koly: 100% souhlas.

Ja chci podporovat vsechny svobody vsech jednotlivcu i skupin obyvatel s jednou jedinou vyjimkou.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Russell%C5%AFv_paradox - kdyz si prectes Holičův paradox, tak snadno prijdes na to, co je ta vyjimka.

ANo, odmitam podporovat hnuti, skupiny obyvatel a nabozenstvi a ideologie v jejich svobode omezovat svobody ostatnich. To proste nejde a nikdy to nemuze fungovat.

 
18.04.18 - 16:35 Yokotashi [odepsat]
[www]
To Hraboštraboš : Podle me muzi byt nazev strany uderny a jasny. Ne, ze si budeme hrat na nejakou korektnost a nakonec vymenime stara auta a svobodu za zmeny ve vyhlasce o zakriveni bananu a tricet stribrnych, jak je v politice zvykem.

Proste chci dat najevo, ze my nejdme politici, nedelame to z touhypo moci a chceme jenom vic svobody a mene buzerace.

Rozhodne je neprakticke pouzit slovo pravo - to uz je v nazvech nekolika stran, se kterymi nechci mit nic spolecneho.

Zkus navrhnout neco lepsiho, co bude podobne uderne a z ceho a havir po sichte v Ostrave Porube pochopi, o co nam jde bez toho, aby se koukal na nas program.

Moje dalsi navrhy jsou "Strana proti kokotinam.", "Strana proti debilnim napadum." a pokud to neprojde pri registraci, tak "Strana s cenzurovanym nazvem."

----

Stanovit program a cekat, ze prijdou jenom lidi, kterym bude pripadat dobry byl muj prvni napad. Jenomze co kdyz prijde hodne lidi, co se neztotozni, stanou se cleny a pak zneuziji jmeno a reputaci strany a otoci ji nekam, kam se nam to vubec nebude libit.

Ohledne extremismu: nechci nacisty, obdivovatele Ku-klux-klanu, krestanske ani jine nabozne fanatiky (nabozenstvi je podle me soukroma vec a cirkev nema mit zadne pravo mluvit do zivota lidem, kteri nejsou jejimi cleny), fanousky rakouskeho malire pokoju, ani fanousky povinne statni "rekreace bez navratu" v Polsku. Na druhou stranu nestojim ani o aktivisty, ktere nezajimaji zadna fakta a znalosti o veci, proti ktere (nebo za kterou) bojuji a aktivisty, kteri bojuji za prava skupin, ktere se snazi vsem prava vzit.

Takze za nazor, ze neco delame spatne bych nikoho nevylucoval, ale za nazor, ze je potreba poslat nejakou skupinu obyvatel do plynu uz ano.

Ted zkusim subjektivne okomentovat jednotlive casti tveho nazoru (vsechno to je k diskusi):

- To, co se nelíbí současné vládě, EU, USA atd? -- to je nas program, ne extremismus :-).

- Že si vážím Putina, ... ja si ho "vazim" asi tak stejne, jako Kima. Je pravda, ze nevime, jak by Rusko vypadalo bez Putina a bez ohledu na cokoliv dalsiho NENI moje touha, aby Rusove (nebo kdokoliv jiny) chcipli hladem. Podle smrdi cela ta akce s Ukrajinou a totez udelali uz predtim na nekolika dalsich mistech. Pokud si ho vazis pres to a ne pro to, tak to podle me je zcela v poradku. Extremismus by byl, kdybys ho chtel pozvat, nebo fandil tomu, jak zachazi s novinari.

- Skripal - zpravodajska hra, do ktere nebudeme videt ani, kdybychom se staly cleni parlamentu. Co takovy Litvinenko a Polonium 210? To fakt nevypada na nikoho jineho, nez Rusy, takze modus operandi by tu byl.

- Rasista bys byl, kdybys rekl, ze VSICHNI cikani ... a nejde to zmenit, protoze jsou proste takovi. Nad nama bydleli cikani a byli uplne v pohode a pracovali. Vezmi si, jak musi byt demotivujici, kdyz se snazis a vsichni te maji za hajzla a prizivnika jenom kvuli tomu, jak vypadas. Muj nazor zde (kdyz uz jsem to nakousli) je stredovy. Tedy - jejich zlociny existuji a odmitam je skryvat, nebo netrestat. My jim nic nedluzime. Ale pokud muzeme neco zmenit tak, aby nam to neublizilo (nebo temer neublizilo - jsme bohata spolecnost) a jim to pomohlo, tak bychom to meli udelat. Hovorim treba o tom, ze jsou ochotni pracovat, ale musi dostat penize hned. A vsechny zakony a regulace okolo prace z toho delaji hrozny problem, takze dostanou penize mesic po nastupu do prace i pozdeji. To by nasralo i studenta na brigade, pkud si zrovna nesetri na extremne drahy pocitac. A tohle je taky pekne zvracena sracka: https://en.wikipedia.org/wiki/Welfare_trap (pokud neovladas anglictinu, tak idea, ze mas davky, najdes si praci, vezmou ti davky a jsi na tom hur, nez na davkach).

- uprchlici z muslimskych zemi primarne nemeli vubec prijit a meli zustat nekde cestou v nejake muslimske zemi. Ale ne proto, ze bychom je nepustili dal, ale proto, ze by sami nechteli do zeme, kde se zerou prasata, zeny nechodi v burkach, za FGM je dozivoti a za neposlani dcery do skoly je odebrani dcery a kriminal pro rodice. Ale tohle uz jsme prosrali na cele care (respektive my ne, ale na zapad od nas). Nevim co s tim. Nejaka castecna reseni mam, ale vsechny moznosti jsou na hovno. Rad prijmu neextremisticke uprchliky, nejlepe ateisty, nebo proste ty, ktere to extremni nabozenstvi sere. Lidi, kteri chteji mit od nabozenstvi klid a chteji pracovat.

Jenomze kdo prijde do zeme, kde az do udeleni azylu NESMI pracovat a vsichni se posadi na zadek z jeho nabozenstvi, ktere hlasa svetovladu, podmaneni ostatnich nasilim, zabijeni zidu (z Francie uz utikaji zidi do Izraele) a omezovani svobod vsech ostatnich. Preci presne opacni lide, nez ti, ktere bych sem rad prijal. Presne ti, kteri by meli zustat v nejake state, kde jim tyhle prisernosti vyhovuji.

Pro me je zcela neakceptovatelne jakekoliv nabozenstvi, ktere ma ambice omezovat svobodu lidi, kteri nejsou jeho cleny. A nabozenstvi, ktere se oficialne nezrekne vrazdeni odpadliku od viry by podle me melo byt nelegalni. Uplne stejne, jako treba nacismus.

Kdyz vidim, kolik se v USA vyrojilo clenu Ku-klux-klanu, otevrenych nacistu a podobnych existenci, tak nevim. Taky jsem si myslel, ze tento narod neni extremisticky, ted uz si nejsem tak jist. Snad mas pravdu.

 
18.04.18 - 15:29 Killer Koly [odepsat]
To Hraboštraboš : dobry prispevek ke stanovam. ty by mely vychazet z ustavy CR, základni listiny prav a svobod a platnych zakonu, resp. nemely by tem zakonum odporovat

 
18.04.18 - 14:06 Hraboštraboš  [odepsat]
To Hraboštraboš : K druhé věci: může se stanovit program, kdo se s ním ztotožní a bude mít zájem, může být vzat "na zkoušku" - jestli se vůbec bude angažovat, nebo je členem, aby byl něčeho členem. Pak může být přijat definitivně. Členství ukončit vyloučením bych viděl akorát v jasně dokázané úmyslné trestné činnosti, to by se vyjasnilo ve stanovách. Rozhodně ne pro třeba odlišný názor.Ten naopak ať řekne. Každý příspěvek do diskuse může být motivující. A co je to ten extremismus? To, co se nelíbí současné vládě, EU, USA atd? Že si vážím Putina, protože dovede ve své zemi zjednat jakýs takýs pořádek a lidi by tam bez pevné ruky s prominutím mohli chcípat hlady? Podle mě i Skripala otrávili západní agenti, aby mohly být zavedeny sankce proti Rusku. Nebo jsem rasista, když řeknu že cikáni zneužívají ve velké většině sociální dávky, chovají se příživnicky, dopouštějí se opakovaně kriminality, takže za ten odpor a nesnášenlivost vůči tomuto etniku si může díky svému chování toto etniko jen a jen samo? Vietnamec, japonec, číňan, černoch, indián či eskymák nevadí nikomu, vadí cikáni pro své chování (až na výjimky, které bohužel to odnesou hozením do jednoho pytle, protože je jich málo), a vadí uprchlíci z muslimských zemí, protože jejich náboženství není zrovna mírumilovné a lidé se jich často bojí. Takže extremistů apod bych se nebál, tenhle národ není extremistický ani rasistický (až na výjimky několika jednotlivců).

 
18.04.18 - 13:42 Hraboštraboš  [odepsat]
To Yokotashi: To slovo "buzerace" se mi pořád ne a ne líbit. Nemůžu si pomoct, jakkoli je výstižné, působí to pro mě křovácky a nepatřičně. A lidi si udělají první dojem už právě podle názvu. Název odlišit, název výstižný, ale ne aby vypadal, že vznikl po 15 pivu...

 
18.04.18 - 12:52 Yokotashi [odepsat]
[www]
Jinak s auty v tom nejsme sami - tedy je treba clanek o tom, jak se nastavily uplne nesmyslne a technologicky nedosazitelne limity pro jidlo nabizene detem ve skolach:
https://www.vitalia.cz/clanky/pamlskova-vyhlaska-bude-sladsi-i-tucnejsi-krok-kupredu-nebo-zpet/?utm_medium=kolotoc&utm_source=mesec-cz&utm_campaign=pamlskova-vyhlaska-bude-sladsi-i-tucnejsi-krok-kupredu-nebo-zpet

Clovek by cekal, ze kdyz se ukaze, ze to je nesmysl, tak se to zrusi. Ale ne, zjevne se budou lobby pretehovat, jestli v jogurtu smi byt tolik cukru, aby se do nej dala dat dve kolecka jablka, nebo jestli detem musi stacit jenom jedno.

 
18.04.18 - 12:39 Yokotashi [odepsat]
[www]
Mame nazev (strana proti buzeraci obcanu -- pokud s tim souhlasite), mame nejaky program (prosazovat svoje nazory, delat male zmeny, kontrolovat efekt a v pripade neuspechu vratit zmeny zpet misto vrseni dalsich a dalsich, posilovat svobodu, rusit regulace ...) a ted asi prisel cas na stanovy.

Muj prvni napad byl, ze clenem strany s emuze stat kdokoliv, kdo souhlasi s jejimi idealy a ze kazdy clen je povinnen jednat dle sveho presvedceno o tom, co je eticke.

Jenomze pak jsem o tom zacal premyslet vic. Zijeme v dobe internetovych trollu a uplne jinych (z ruznych statu placenych) pseudotrollu. Takze by se nam mohlo klidne stat, ze k nam pres noc nastoupi pet set zelenych a druhy den budou nasim jmenem prosazovat uplny zakaz aut (a to je porad ta lepsi moznost, v horsich variantach muzeme skoncit u soudu, protoze nestihneme dost rychle vystoupit pote, co nejaka supina lidi zacne nasim jmene prosazovat pred lety overenou "Rekreaci v Polsku" pro jine skupiny lidi). Takze je potreba nejakym zpusobem omezit clenstvi na lidi, ktery souhlasi s idealy nasi strany.

Jenomze jak?

Jestli noveho clena mus schvalit vedeni, tak to znamena projit si historii kazdeho noveho clena. Nejsme soukroma detektivni kancelar, ale lidi, kteri maji dost prace se svymi projekty a svym zivotem. Pripadnou legalitu vubec neresim, protoze se tak daleko nemame sanci dostat.

Asi by slo prijimat cleny na doporuceni. Jenomze staci jeden extremista a taha za sebou dalsi. A kazdy z nas zna nekoho, kdo je docela fajn, ale je trosku bliz k nejakemu extremu. Staci to zretezit 10x a muzeme mit problem.

Nehlede na to, ze ocekavam, ze pokud se staneme znamejsimi, tak se najdou lidi, ktere nase myslenka oslovi a radi by pomohli i kdyz je nikdo z nas nezna osobne. Tem bychom tuhle moznost uzavreli a tim bychom si uskodili.

Vylucovani clenu se mi vubec nelibi a navic podle jakych objektivnich kriterii?

Mate nekdo nejaky genialni napad, predtim, nez zacnu studovat, jak to maji ostatni strany?

Jde o to, jakym zpusobem prijimat cleny a jakym zpusobem prijimat lidi do vedeni, at uz si pod vedenim predstavime cokoliv (moje idea je mit odborniky na ruzne oblasti a menit sefa jednani podle toho, o cem se prave jedna, at to nevypada jako Zuckenbergova vypoved pred Kongresem).

V uvahach prosim pocitejte s tim, ze lidi jsou svine a jdou primarne za vlastnim prospechem. Nejlepsi by bylo dokazat tento fakt vyuzit ve vlastni prospech (kdyz maji vsichni svuj prospech, je to prespesne vsem dohromady).

 
18.04.18 - 00:23 Robert Vašíček [odepsat]
[e-mail][www]
Kluci, páni Trabantisti. Dokázali jsme už obrovské věci. Kdysi dávno AICE zabránilo zákazu dvoutaktních vozidel, pamatujete? V roce 2014 jsme společně zabránili nízkoemisní zóně v Praze, protivník to jednoduše vzdal. Je pravda, že jsme taky prohráli, to když jsem bojoval sám bez vás: konkrétně znovuzavedení výpalného pro českou kancelář pojistitelů. Ve chvíli, kdy jsem četl tu italskou zlodějnu (tato daň se platí v Itálii), napsal jsem Babišovi, aby toho zlodějského gaunera Ťoka nechal zavřít do blázince. Nejvíc tu pomáhá Myslivec. Jestli se začně něco podobného projednávat, opřeme se o všechny parlamentní strany. Tady máme totiž na své straně kompletně celý venkov a zablokujeme Prahu. Jediná cesta. Po právní stránce to vezmu na sebe i s rizikem soudu. Kdo nebojuje za svobodu, nezaslouží si ji. Držte se

 
17.04.18 - 23:02 Strýc alias Myslivec [odepsat]
To Míra-2T: je to níže rozepsané od toho pána z Fiat klubu.

[1-30]   [31-60]   [61-90]   [91-120]   [121-150]   [151-180]   [181-186]   
Přidat nový příspěvek
Jméno : *
WWW :
E-mail :
ICQ :
Text : *
Jsou povoleny tagy <b>, <i>, <u>, odkazy pište ve tvaru www.neco.xxx nebo http://www.neco.xxx
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20*
[Další smajly]Autoklub Trabant Brno
© 2005-2018 by Martin, sponzored and managed by Tomáš
Prosím o dodržování pravidel stránek.
loadtime : 0.150639, 20.04.18 - 14:42:18, uptime : 469 dnů 15 hod 15 min, volné místo : 12594 MB
<- duben
2018
->
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Volby
Přihlásit se

Přihlášení lidé
czechnology